Správa webov a e-shopov

Ponúkame správu webov a e-shopov pre firmy alebo jednotlivcov

Ponúkame správu webov a e-shopov pre firmy alebo jednotlivcov. V prípade záujmu nás kontaktuje a špecifikujte Vaše potreby.

 

Cena:od 10€/hod

Objednávka služieb

Objednajte si niektorú z našich služieb.

Prečo sme iní?

Prečo si vybrat´ nás, pre koho sme vlastne určený a v čom sa líšime od veľkých spoločností

Icon

Individuálny prístup

Nie sme obrovská spoločnost´, každý web si poznáme. Zákazníci pre nás nie sú len čísla faktúr. Vďaka tomu Vám vieme s problémom omnoho rýchlejšie poradit´.
Icon

Vždy nájdeme riešenie

Riadime sa jednoduchým ale účinným mottom ``Všetko sa dá naprogramovat´``, preto sa snažíme vždy nájst´ riešenie berúc v ohľad potreby zákazníka.
Icon

Neobmedzujeme

Zrušili sme maximálnu veľkost´ webového priestoru. Myslíme, že nie je potrebné Vás limitovat´, ale prispôsobit´ priestor práve pre Váš web.
Icon

Pre všetkých

Naše služby sú vhodné pre všetkých, ako pre Vašu firmu, tak aj pre Vašu súkromnú stránku. Naše ceny sú veľmi prijateľné a vieme ich prispôsobit´ Vašim potrebám a možnostiam.
Icon

Bez starostí

Naše služby sú ideálne pre ľudí, ktorí nechcú mat´ starosti s webom. Postaráme sa o všetko, od domény cez správu webu až po webhosting a v prípade ďalších požiadaviek sme pripravení na ne reagovat´.
Icon

WebLibrary

Spolupracujeme so službou WebLibrary.eu, vďaka ktorej môžete obstarat´ pre Vašu stránku obrázky a grafiku zdarma. Táto služba je k dispozícii exkluzívne pre našich klientov.

Spokojní klienti

Lumo.sk - e-shop s osvetlením
E-shop s osvetlením
Susene.sk - e-shop so sušeným ovocím
E-shop so sušeným ovocím a inými sušenými potravinami
Buyorsell.eu - bazárový systém
Bazárový systém s možnost´ou editácie obrázkov a ich umiestnením na mapu a zároveň do sponzorovanej reklamy na Facebook.
Expresled.sk - aplikácia na kuchynské doplnky
Aplikácia na vyskladanie kuchynských svetelných doplnkov